Wie is wie

Christophe Chéron 

Voorzitter

 

Christophe is verantwoordelijk voor de goede werking van de club.

Hij zorgt ervoor dat alle verschillende delen samenvallen.

 

+32 477 97 32 63

christophe@bmxranst.be

 

 

 

Bestuur

 

 

 

 

Karin Rombouts

Secretaris

 

Karin is verantwoordelijk voor de administratie van de club.

Vergunningen, verzekeringen, ledenadministratie,... Karin doet het allemaal!

 

+32 473 18 85 79

karin@bmxranst.be

 

 

 

Koen Verhoeven

Penningmeester

 

Koen beheert de financiën van de club.

Voor vragen over facturen kan je bij hem terecht.

 

 

koen@bmxranst.be

 

 

 

Jelle Verdijck

Verantwoordelijke trainingen

 

Jelle zorgt voor de planning en coördinatie van de trainingen.

Hij geeft zelf 1 keer per week training aan groep 2 en 3.

 

+32 473 18 80 01

jelle@bmxranst.be

 

 

 

Bianca Peeters

Marketing en PR-verantwoordelijke

 

Bianca zorgt voor het imago van de club naar de buitenwereld toe.

Wedstrijd- en supporterskledij, sponsorwerving, affiches, acties,... daar zorgt zij voor.

 


bianca@bmxranst.be

 

 

 

Ilse van den Broeck

Verantwoordelijke kantine

 

Ilse zorgt ervoor dat de kantine altijd een gezellig plekje met voldoende drank is.

Ook tijdens de wedstrijden zorgt zij ervoor dat de tent de place2be is!

 

+32 475 45 97 20

ilse@bmxranst.be

 

 

 

Trainers

Joni Mondelaers

Trainer recreanten

en groep 1

 

 

 

 

Leon Walravens

Trainer groep 2 en 3

 

 

 

 

Dave Verelst

Trainer groep 1

 

 

 

 

Jelle Verdijck

Hoofdtrainer

Trainer groep 2 en 3

 

 

 

 

Niels Verdijck

Trainer groep 2 en 3

 

 

 

 

Lenn Verdijck

Trainer recreanten

Back up groep 1 en 2

 

 

 

 

Yentl Verdijck

Trainer recreanten

 

 

 

 

Chiara Mondelaers

Trainer recreanten

 

 

 

 

Shania Mondelaers

Trainer recreanten

 

 

 

BMX Ranst

Bistweg 17 - 2520 Broechem

Domein Moervelden

E-mail: info@bmxranst.be

Tel: +32 473 18 85 79

 

BTW: BE 0891 438 116

BMX Ranst vzw

© Copyright. All Rights Reserved.

Klik op de foto voor Google Maps.